O mne

Poďme sa zoznámiť

Teší ma, som Pali.

Mentálny kouč, učiteľ, konzultant a mentor

Koučovanie nie je pre mňa len práca. Je to prístup k životu a situáciám, ktoré nás stretávajú.Tak ako povedal Albert Einstein „I have no special talent, I am only passionatelly curious.“ Verím, že nemusíme byť príliš talentovaný, avšak ak to, čo robíme má základ v našom srdci, tak sa v tom dokážeme neustále zlepšovať a namiesto pocitu „musím“ v nás vládne pocit „chcem“. ˇA čo to znamená, keď chcem?  Robím to so zanietením, radosťou, dobrým pocitom, bez donútenia, či odporu. To eliminuje sklon k psychickým výkyvom, či tréningovej/pracovnej/životnej stagnácií, ale práve to vedie k využívaniu a rozvoju vlastného potenciálu, tzn., že prirodzene vyhľadávame možnosti ako sa v danej činnosti zlepšovať.

Svojim klientom profesionálnym a ľudským prístupom pomáham vidieť a tvoriť možnosti, ako dosiahnuť to, čo chcú – postupom, ktorému plne rozumejú a dôverujú.

Snažím sa klienta posmeliť a inšpiratívne mu ukázať viacero pohľadov na jeho situáciu. Zvýšiť presvedčenie, že veci je možné meniť a že to máme vo svojich rukách.

Založil som značku, ktorá ťa vystihuje #DRINA S ÚSMEVOM

DRINA s ÚSMEVOM

Som presvedčený, že každý človek vo svojom živote (pracovnom, športovom, voľnočasovom) vykonáva aspoň jednu aktivitu, ktorá je náročná "drina", ale robí ju s úsmevom resp. pocitom radosti. V skratke drina s úsmevom predstavuje húževnatosť človeka v konkrétnej činnosti.

Moje vzdelávanie

» Absolvent Fakulty tělesné kultury Univerzity Palackého v Olomouci

» Absolvent Pedagogickej fakulty Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre

» Absolvent  Medzinárodne certifikovaného výcviku v koučingu, schváleného ICF/International Coach Federation ako ACSTH/Approved Coach Specific Training Hours/.

» Certifikovaný tréner kulturistiky fitness a silového trojboja – SAKFST

Povedali o mne

Dávid Hancko
Dávid Hancko
AC SPARTA PRAHA
Zobraziť viac
"S Palim som začal spolupracovať práve vtedy, keď som neprežíval moc skvelé obdobie, kedy som bol po zranení a mimo základnej zostavy. Postupne sme začali pracovať na tom, čo chcem splniť a aké sú moje ciele. Vždy sme si pred zápasom volali a preberali čo treba na ihrisku zvládať a na čo sa sústrediť. Čoskoro som sa dostal do základnej zostavy a mal som jednu z najvydarenejších sezón v kariére."
Nikoleta Kupčíková
Nikoleta Kupčíková
Umelkyňa a tanečníčka
Zobraziť viac
"Mala som možnosť zažiť Paliho prácu s ľuďmi na vlastnej koži, a priznávam sa, dojalo ma až k slzám, čo všetko som vďaka nemu o sebe zistila. Pomohlo mi to nabrať novú energiu a napredovať nie len vo svojom umeleckom odbore, ale tak isto aj v osobnostnom rozvoji mysle a jej rase. V súčasnosti zabúdame na našu psychiku a preto ma teší, že sú tu pre nás ľudia, ktorý nám pomôžu rozvíjať ju tým správnym smerom v náš prospech. Preto ti odomňa patrí jedno veľké ĎAKUJEM."
Martin Bielopotocký a Andrej Adamovič
Martin Bielopotocký a Andrej Adamovič
Tréneri AOS conditioning
Zobraziť viac
"Paľo je mladý, ambiciózny, cieľavedomý a vždy pozitívny mentálny kouč. Jeho prístup a práca nás natoľko zaujali, že sme sa rozhodli absolvovať jeho vzdelávací seminár. Seminár bol vynikajúco pripravený a rovnako tak aj odprezentovaný. Odniesli sme si poznatky, ktoré sme okamžite začali aplikovať do praxe. Už teraz sa tešíme na ďalšie spolupráce."
Nina Chudá
Nina Chudá
Úspešná účasníčka prvej Slovenskej štafety žien v plavbe cez Lamanšský kanál
Zobraziť viac
"Pali mi svojimi vedomosťami, znalosťami ohladom koučingu, psychológie a športu otvoril myseľ do takých rozmerov, že ma pred veľkým výkonom dostal do takej pohody, kedy som si bola istá sama sebou. A hlavne mi ukázal, že cesta je cieľ a vedel ma posunúť k nakopnutiu aj keď som chcela vzdať čo i len tréning. Pali mi síce držal ruku, ale naučil ma, že krok musím urobiť sama. Vďačím mu naozaj za veľa a vždy, keď mám pred sebou výzvu, nie len športovú, ale akúkoľvek, vnímam všetko čo ma naučil a snažím sa kráčať po ceste, na ktorú ma naviedol.
Michaela Piklová
Michaela Piklová
Profesionálna AFRO tanečníčka a choreografka
Zobraziť viac
"Pali je veľmi milá a chápavá osoba, ktorá vie, čo robí a ako pomôcť. Pozitivita a profesionalita je bohate prítomná a za mňa osobne môžem iba odporúčať."
Denis Vavro
Denis Vavro
Futbalista S. S. LAZIO
Zobraziť viac
"Spoluprácu s Palom vnímam ako prospešnú k môjmu futbalovému aj osobnému životu. Pri všetkých problémoch, ktoré som zažil mi vždy vedel pomôcť... Vplýva to na mňa iba pozitívne, lebo každú vec sme vedeli spoločne vyriešiť a za to som vďačný."
Mgr. Vlado Solčáni
Mgr. Vlado Solčáni
Niekoľkonásobný majster SR a vicemajster Európy v Capoeire; zakladateľ akadémie capoeiry a pohybu
Zobraziť viac
"S pribúdajúcimi aktivitami a zodpovednosťou si uvedomujem, aká je kľúčová úloha mentálneho kouča. Pali ako mentálny kouč poskytuje vynikajúcu spätnú a tvorivú väzbu. Z Paliho práce vyžaruje nadšenie, pozitivita a predovšetkým profesionalizmus."
Predošlé
Ďalšie